Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Горенська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04358520) був реорганізований і увійшов до складу Гостомельської громади

Жіночий монастир

З 2006 року храм був освячений в честь ікони Божої Матері " Києво-Братської" митрополитом Володимиром (Сабоданом) 7листопада 2006р.

З 15 березня 2013р. по благословінню блаженнійшого митрополита Володимира був відчинений монастир та приходський храм.

При монастирі існує прихід і тому виконуються усі треби (вінчання, хрещення, молебні, відспівування, коло цілодобового богослужіння, ...) Ви можете  приходити на воскресну службу, просто помолитися, існує воскресна школа для малечі.

Усі питання та попередні домовленності за ном. 096 200 25 03 настоятелька монастиря Ігумена Глафіра (Данилова).

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування